BLF

FUNDACJA BRUCA LEE - misja  & wizja.

 

To, co zaczęło się jako ruch oddolny, by uhonorować filozofię Bruce'a Lee i poświęcenie się jego sztuce i życiu, staje się kwitnącą organizacją non-profit 501 (c) (3), która motywuje jednostki na całym świecie do stania się najlepszą wersją siebie .

Poprzez szereg inicjatyw edukacyjnych i społecznych, Fundacja Bruce'a Lee zachęca ludzi do dążenia do uczciwej autoekspresji w zgodzie z umysłem, ciałem i duchem. Zgodnie z wrodzoną wiarą Bruce'a Lee wiemy, że możemy wpływać na świat, dając ludziom pozwolenie na podążanie za marzeniami, w zgodzie z ich społecznością.

Od 2002 roku Fundacja Bruce'a Lee przekazała ponad 80 000 USD pomocy finansowej studentom i rodzinom w Stanach Zjednoczonych.

 

 

Misją Fundacji Bruce'a Lee jest wzbudzanie zaufania i motywowanie do działania. Jesteśmy oddani dzieleniu się przesłaniem Bruce'a Lee ze światem, stwarzając ludziom możliwość zastosowania swojej wiadomości jako osobistego wezwania do działania. Wierzymy, że życie Bruce'a Lee i działania Fundacji Bruce'a Lee mogą wywołać pozytywny nastrój i zainspirować ludzi do przyjęcia ich wyjątkowości i odkrycia ich nieograniczonego potencjału.

 

"Kiedy życie daje ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

www.brucelee.com

www.bruceleepoland.com

Oficjalna strona Fan Page Bruca Lee w Polsce

aprobowana przez Shannon Lee i rodzinę Bruca Lee.

SKLEP

"Sprawdź swoje własne doświadczenia. Absorbuj to, co jest przydatne. Odrzuć to, co jest bezużyteczne. Dodaj to, co jest w zasadzie własne. "- Bruce Lee

WITAJ - BRUCE LEE

Prawa autorskie rodziny Bruca Lee

Facebook: Bruce Lee Poland

e: bruceleepoland@gmail.com

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bruce Lee Poland 2013 Projekt Marek Patryk Brański kreator WebWave 

1366 x 768 laptop 15,6"

1920 x 1080 laptop 15,6"